WEDSTRIJD
26.09.19 | 1e ronde | Mike Urbanija | Michal Marko | 6-4, 2-0, - scratch | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Mike Urbanija | Michal Marko | |
1e Service % | 17/36 (47%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/17 (71%) | 11/20 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/36 (56%) | 16/36 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/72 (56%) | 32/72 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Michal Marko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mike Urbanija | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Michal Marko | |
0-0, 0-30 | ||
Mike Urbanija | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Michal Marko | |
0-0 | ||
Mike Urbanija | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Michal Marko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mike Urbanija | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Michal Marko | |
0-0 | ||
Mike Urbanija | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Michal Marko | |
0-0, 15-0 | ||
Mike Urbanija | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 |
3 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
12.05.96, 27 Jaar
12.05.96, 27 Jaar
Mike Urbanija vs. Michal Marko - onderlinge wedstrijden
26.09.19 | 1e ronde | Mike Urbanija | Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
31.08.15 | 1e ronde | Mike Urbanija | Michal Marko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Croatia F14 | Clay |
Mike Urbanija form & Michal Marko form
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |
Michal Marko - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Mike Urbanija | 4-6, 0-2, - Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Brutscher | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
11.09.17 Kwalif. | vs. Sorin Andrei Iordache | - Michal Marko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
09.08.17 1e ronde | vs. David Poljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Tomas Pavlovsky | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kopeinigg | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vidovenec | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.17 Kwalif. | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Lukacovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Slovakia F1 - Clay | ||||
26.07.17 1e ronde | vs. Patrik Obal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Dillenz | 1-2, Lukas Dillenz - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Samuel Paulovcak | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Hruncak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hungary F4 - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Milos Nikolic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
01.06.17 2e ronde | vs. Bruno Sant'Anna | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.17 1e ronde | vs. Marek Gengel | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Triska | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Bangratz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Qatar F1 - Hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F2 - Hard | ||||
13.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Paris | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F1 - Hard | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilien Sanson | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Keelan Oakley | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |