WEDSTRIJD
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Mike Urbanija | Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
16.12.00, 23 Jaar
16.12.00, 23 Jaar
Mike Urbanija vs. Nicolas Demeroutis - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Mike Urbanija | Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Mike Urbanija form & Nicolas Demeroutis form
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |
Nicolas Demeroutis - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolae Frunza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Tomac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Tomac | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dian Nedev | 2-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barney Fitzpatrick | 2-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Defilippis | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Clement Geens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Lasse Muscheites | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-3, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25 Lasne - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roee Benya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Schelcher Muro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hingley | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 7-612, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F5 - Hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |