INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Max Houkes vs. Mikhail Korovin - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Max Houkes form & Mikhail Korovin form
Max Houkes - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mikhail Korovin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |