WEDSTRIJD
23.08.18 | 2e ronde | Mikhail Korovin | Nicholas David Ionel | 6-4, 6-2 | Romania F10 | Clay |
STATISTIEKEN
Mikhail Korovin | Nicholas David Ionel | |
1e Service % | 46/60 (77%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/46 (65%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 24/60 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mikhail Korovin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Korovin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikhail Korovin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Mikhail Korovin | 3-2 | |
0-0, 40-15 | ||
4-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 30-40 | ||
4-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikhail Korovin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mikhail Korovin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Mikhail Korovin | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Mikhail Korovin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Mikhail Korovin | 2-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Mikhail Korovin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Mikhail Korovin | 4-1 | |
Mikhail Korovin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Mikhail Korovin | 5-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mikhail Korovin vs. Nicholas David Ionel - onderlinge wedstrijden
23.08.18 | 2e ronde | Mikhail Korovin | Nicholas David Ionel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Romania F10 | Clay |
Mikhail Korovin form & Nicholas David Ionel form
Mikhail Korovin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Parisca | - | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |