Mikhail Korovin/Oleg Prihodko vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin

Mikhail Korovin/Oleg Prihodko vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

13.05.19FinaleMikhail Korovin/Oleg Prihodko Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin 6-3, 5-7, 10-5 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

10-5

Mikhail Korovin
Russia
26.02.96, 24 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Turkey
12.06.97, 23 Jaar







Sarp Agabigun
Oleg Prihodko
Ukraine
03.10.97, 22 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Kazakhstan
18.03.98, 22 Jaar




Grigoriy Lomakin
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Mikhail Korovin/Oleg Prihodko vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin - onderlinge wedstrijden

13.05.19FinaleMikhail Korovin/Oleg PrihodkoSarp Agabigun/Grigoriy Lomakin6-3, 5-7, 10-5 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay

Mikhail Korovin/Oleg Prihodko - laatste wedstrijden

Romania M15 Brasov - Clay
09.09.19
Kwartfinale
vs. Adrian Barbu/Stefan Palosi3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.09.19
1e ronde
vs. Dragos Dima/Petru-Alexandru Luncanu3-6, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Hungary M15 Szekesfehervar - Clay
02.09.19
1e ronde
vs. Kirill Kivattsev/Cing-Yang Meng6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
02.09.19
Kwartfinale
vs. Duje Ajdukovic/Admir Kalender6-4, 4-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Hungary M25 Gyor - Clay
26.08.19
1e ronde
vs. Vaclav Safranek/Jan Satral4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Curtea - Clay
19.08.19
Halve finale
vs. Alexandar Lazarov/Calin Manda3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde
vs. Bogdan Ionut Apostol/Ioan Luca Vidan6-76, 6-3, 10-1 overwinningwedstrijd detail
19.08.19
Kwartfinale
vs. Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel/Grigoriy Lomakin - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Romania M25 Pitesti - Clay
12.08.19
1e ronde
vs. Alexandru Vasile Manole/Bogdan Pavel6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Lithuania M15 Vilnius - Clay
08.07.19
Finale
vs. Feliksas Sakalauskas/Tomas Vaise7-63, 7-63 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
1e ronde
vs. Kristian Lozan/Alexey Zakharov6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Kwartfinale
vs. Nikita Mashtakov/Alexander Shevchenko7-64, 7-5 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Halve finale
vs. Amaury Delmas/Valentin Vacherot6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Poland M15 Wroclaw - Clay
01.07.19
Halve finale
vs. Jan Galka/Piotr Galus1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.07.19
1e ronde
vs. Nikita Mashtakov/Alexander Shevchenko6-2, 4-6, 10-3 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Kwartfinale
vs. Michal Dembek/Daniel Michalski6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
Finale
vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin6-3, 5-7, 10-5 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde
vs. Max Houkes/Flemming Peters6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Kwartfinale
vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Halve finale
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-66, 3-6, 14-12 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.05.19
Halve finale
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
06.05.19
1e ronde
vs. Saba Purtseladze/Zura Tkemaladze6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
06.05.19
Kwartfinale
vs. Luca Castelnuovo/Paul Woerner Luca Castelnuovo/Paul Woerner/Grigoriy Lomakin - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
29.04.19
Halve finale
vs. Max Houkes/Mert Naci Turker7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
29.04.19
Finale
vs. Marc Dijkhuizen/Mats Hermans4-6, 6-3, 10-8 overwinningwedstrijd detail
29.04.19
1e ronde
vs. Avni Avnioglu/Kuzey Cekirge6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.04.19
Kwartfinale
vs. Umut Akkoyun/Burak Bilgin6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
22.04.19
1e ronde
vs. Gorazd Srbljak/Paul Woerner4-6, 6-4, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
15.04.19
Kwartfinale
vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
15.04.19
Halve finale
vs. Michal Konecny/Tomas Machac6-73, 3-6 nederlaagwedstrijd detail

Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden

Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
Finale
vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko3-6, 7-5, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde
vs. Koray Kirci/Niklas Schell6-4, 6-77, 10-4 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Kwartfinale
vs. Denys Klok/Vladimir Korolev6-76, 7-5, 10-2 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Halve finale
vs. Aleksandre Metreveli/Zura Tkemaladze6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<