Mikhail Korovin/Oleg Prihodko vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan

Mikhail Korovin/Oleg Prihodko vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

13.05.19Halve finaleMikhail Korovin/Oleg Prihodko Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 7-66, 3-6, 14-12 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

14-12

Mikhail Korovin
Russia
26.02.96, 24 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Romania
24.09.93, 26 Jaar







Vlad Victor Cornea
Oleg Prihodko
Ukraine
03.10.97, 22 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Romania
02.06.88, 32 Jaar




Mircea-Alexandru Jecan
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Mikhail Korovin/Oleg Prihodko vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - onderlinge wedstrijden

13.05.19Halve finaleMikhail Korovin/Oleg PrihodkoVlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-66, 3-6, 14-12 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay
06.05.19Halve finaleVlad Victor CorneaMikhail Korovin6-2, 6-3 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay

Mikhail Korovin/Oleg Prihodko - laatste wedstrijden

Romania M15 Brasov - Clay
09.09.19
1e ronde
vs. Dragos Dima/Petru-Alexandru Luncanu3-6, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
09.09.19
Kwartfinale
vs. Adrian Barbu/Stefan Palosi3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary M15 Szekesfehervar - Clay
02.09.19
Kwartfinale
vs. Duje Ajdukovic/Admir Kalender6-4, 4-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
02.09.19
1e ronde
vs. Kirill Kivattsev/Cing-Yang Meng6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Hungary M25 Gyor - Clay
26.08.19
1e ronde
vs. Vaclav Safranek/Jan Satral4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Curtea - Clay
19.08.19
1e ronde
vs. Bogdan Ionut Apostol/Ioan Luca Vidan6-76, 6-3, 10-1 overwinningwedstrijd detail
19.08.19
Kwartfinale
vs. Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel Nicolae Frunza/Nicholas David Ionel/Mircea-Alexandru Jecan - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
19.08.19
Halve finale
vs. Alexandar Lazarov/Calin Manda3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M25 Pitesti - Clay
12.08.19
1e ronde
vs. Alexandru Vasile Manole/Bogdan Pavel6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Lithuania M15 Vilnius - Clay
08.07.19
Kwartfinale
vs. Nikita Mashtakov/Alexander Shevchenko7-64, 7-5 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Halve finale
vs. Amaury Delmas/Valentin Vacherot6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Finale
vs. Feliksas Sakalauskas/Tomas Vaise7-63, 7-63 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
1e ronde
vs. Kristian Lozan/Alexey Zakharov6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Poland M15 Wroclaw - Clay
01.07.19
Halve finale
vs. Jan Galka/Piotr Galus1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.07.19
1e ronde
vs. Nikita Mashtakov/Alexander Shevchenko6-2, 4-6, 10-3 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Kwartfinale
vs. Michal Dembek/Daniel Michalski6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
Kwartfinale
vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Halve finale
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan7-66, 3-6, 14-12 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Finale
vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin6-3, 5-7, 10-5 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde
vs. Max Houkes/Flemming Peters6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.05.19
1e ronde
vs. Saba Purtseladze/Zura Tkemaladze6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
06.05.19
Kwartfinale
vs. Luca Castelnuovo/Paul Woerner Luca Castelnuovo/Paul Woerner/Mircea-Alexandru Jecan - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
06.05.19
Halve finale
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
29.04.19
Finale
vs. Marc Dijkhuizen/Mats Hermans4-6, 6-3, 10-8 overwinningwedstrijd detail
29.04.19
1e ronde
vs. Avni Avnioglu/Kuzey Cekirge6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.04.19
Kwartfinale
vs. Umut Akkoyun/Burak Bilgin6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.04.19
Halve finale
vs. Max Houkes/Mert Naci Turker7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
22.04.19
1e ronde
vs. Gorazd Srbljak/Paul Woerner4-6, 6-4, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
15.04.19
Halve finale
vs. Michal Konecny/Tomas Machac6-73, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
15.04.19
1e ronde
vs. Dominik Boehler/Arnaud Bovy6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan - laatste wedstrijden

Romania Sibiu Challenger - Clay
19.09.19
Kwartfinale
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 3-6, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
17.09.19
1e ronde
vs. Zdenek Kolar/Nino Serdarusic5-7, 7-5, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Turkey Istanbul Challenger - Hard
10.09.19
1e ronde
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Romania M25 Pitesti - Clay
12.08.19
Finale
vs. Vladimir Filip/Luca George Tatomir6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde
vs. Marko Pavlovic (1999)/Marko Tepavac6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
Kwartfinale
vs. Bogdan Ionut Apostol/Nicholas David Ionel7-62, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
Halve finale
vs. Gabriel Donev/Maksim Tikhomirov1-6, 6-3, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Liberec Challenger - Clay
30.07.19
1e ronde
vs. Jonas Forejtek/Michael Vrbensky1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25+H Pontedera - Clay
22.07.19
1e ronde
vs. Facundo Diaz Acosta/Tomas Martin Etcheverry6-1, 4-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25 Casinalbo - Clay
08.07.19
1e ronde
vs. David Barclay/Christopher O'Connell3-6, 6-4, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25 Cuneo - Clay
01.07.19
Kwartfinale
vs. Nicola Cigna/Alessio Delfino6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Halve finale
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Finale
vs. Tomas Martin Etcheverry/Andrea Gola6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
1e ronde
vs. Andrea Basso/Jose Hernandez-Fernandez6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Belgium M25+H Arlon - Clay
24.06.19
1e ronde
vs. Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas6-3, 1-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
Halve finale
vs. Markus Eriksson/Jeroen Vanneste2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
24.06.19
Kwartfinale
vs. Boris Fassbender/Maxime Pauwels6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Romania M25+H Bacau - Clay
27.05.19
Halve finale
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.05.19
1e ronde
vs. Alafia Ayeni/Pavel Krainik6-1, 7-62 overwinningwedstrijd detail
27.05.19
Kwartfinale
vs. Vladimir Filip/Calin Manda7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Bucharest - Clay
20.05.19
1e ronde
vs. Cezar Cretu (ROU)/Patrick Grigoriu6-74, 7-64, 10-5 overwinningwedstrijd detail
20.05.19
Kwartfinale
vs. Justin Butsch/John Harrison Richmond6-1, 6-73, 11-9 overwinningwedstrijd detail
20.05.19
Halve finale
vs. Giovanni Fonio/Nicolo Turchetti2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
1e ronde
vs. Alexander Ovcharov/Dimitriy Voronin6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Halve finale
vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko6-76, 6-3, 12-14 nederlaagwedstrijd detail
13.05.19
Kwartfinale
vs. Victor Ernaelsteen/Martin Van Der Meerschen6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.05.19
Finale
vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
06.05.19
1e ronde
vs. Shamael Chaudhry/Yanki Erel6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
06.05.19
Kwartfinale
vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin7-61, 7-65 overwinningwedstrijd detail
06.05.19
Halve finale
vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
<