Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
22.02.88, 36 Jaar
73977 $
22.02.88, 36 Jaar
73977 $
Milan Welte vs. Goncalo Falcao - onderlinge wedstrijden
24.02.20 | Kwalif. | Milan Welte | Goncalo Falcao | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Vale | Hard |
Milan Welte form & Goncalo Falcao form
Milan Welte - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Goncalo Falcao - laatste wedstrijden
M15 Sanxenxo - Hard | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Diogo Marques | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Freitas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 1-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matej Vocel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Cruz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Stijn Slump | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Bredschneijder | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Candeias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Andre Stewart | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Henriques | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. James Mackinlay | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Henrique Bork | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |