WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Miles Jones | Luca Prevosto | 6-4, 6-4 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Miles Jones | Luca Prevosto | |
1e Service % | 33/61 (54%) | 48/67 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 25/48 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/28 (36%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/67 (51%) | 26/61 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/128 (54%) | 59/128 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Miles Jones | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Miles Jones | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miles Jones | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miles Jones | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Luca Prevosto | |
0-0 | ||
Miles Jones | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Miles Jones | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Luca Prevosto | |
Miles Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Miles Jones | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Miles Jones | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Miles Jones | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
USA
26.12.00, 23 Jaar
26.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Miles Jones vs. Luca Prevosto - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 1e ronde | Miles Jones | Luca Prevosto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Miles Jones form & Luca Prevosto form
Miles Jones - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Guerrero Melgar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lucas Nunez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seth Carlson | Seth Carlson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Omni Kumar | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alex Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pranav Kumar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Porras | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Simone Agostini | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Duval | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ryan James Storrie | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Mckay | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Emmett Ward | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Strode | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Kareem Allaf | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Leo Vithoontien | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dunstan De Noon | Dunstan De Noon - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Luca Prevosto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.02.20 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |