WEDSTRIJD
13.12.19 | 1e ronde | Miljan Zekic | Gustav Hansson | 6-3, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Miljan Zekic | Gustav Hansson | |
1e Service % | 39/54 (72%) | 18/44 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/44 (52%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miljan Zekic | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Miljan Zekic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gustav Hansson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Miljan Zekic | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Gustav Hansson | |
Miljan Zekic | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gustav Hansson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miljan Zekic | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gustav Hansson | |
Miljan Zekic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-0 | ||
Miljan Zekic | 3-0 | |
0-0, 40-0 | ||
4-0 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miljan Zekic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miljan Zekic vs. Gustav Hansson - onderlinge wedstrijden
13.12.19 | 1e ronde | Miljan Zekic | Gustav Hansson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Miljan Zekic form & Gustav Hansson form
Miljan Zekic - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Gustav Hansson - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.19 Halve finale | vs. Marko Miladinovic | - Gustav Hansson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.12.19 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
11.08.19 Finale | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.19 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.19 Halve finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Kwartfinale | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
10.05.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.19 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |