WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Miljan Zekic | Yanki Erel | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Miljan Zekic | Yanki Erel | |
1e Service % | 36/56 (64%) | 31/55 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 17/31 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/55 (51%) | 20/56 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miljan Zekic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-1 | Yanki Erel | |
0-0, 0-30 | ||
Miljan Zekic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Miljan Zekic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miljan Zekic | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Yanki Erel | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Miljan Zekic | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Miljan Zekic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miljan Zekic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Miljan Zekic | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
5-4 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miljan Zekic vs. Yanki Erel - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Miljan Zekic | Yanki Erel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Miljan Zekic form & Yanki Erel form
Miljan Zekic - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Yanki Erel - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |