Germany
09.04.99, 24 Jaar
09.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ruben Busch vs. Mircea-Alexandru Jecan - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Mircea-Alexandru Jecan | Ruben Busch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Ruben Busch form & Mircea-Alexandru Jecan form
Ruben Busch - laatste wedstrijden
M25 Denia - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rittik Anand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ayato Arakaki | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Traskin | 6-76, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Predrag Popovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joan B Borras Isern | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Nikitin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Spain F24 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hector Barquilla Martinez | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Spain F23 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Spain F21 - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F19 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gianni Ross | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F24 - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Amine Herress | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F23 - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Schlatter | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Kolly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Mircea-Alexandru Jecan - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.22 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.22 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |