WEDSTRIJD
16.11.19 | 2e ronde | Mircea-Alexandru Jecan | Simone Roncalli | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Mircea-Alexandru Jecan | Simone Roncalli | |
1e Service % | 38/50 (76%) | 19/41 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 7/19 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/41 (61%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Simone Roncalli | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Simone Roncalli | |
0-0 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Simone Roncalli | |
6-3 |
2 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 0-0 | |
1-0 | Simone Roncalli | |
0-0, 30-0 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 2-0 | |
0-0 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Simone Roncalli | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mircea-Alexandru Jecan vs. Simone Roncalli - onderlinge wedstrijden
16.11.19 | 2e ronde | Mircea-Alexandru Jecan | Simone Roncalli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mircea-Alexandru Jecan form & Simone Roncalli form
Mircea-Alexandru Jecan - laatste wedstrijden
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.22 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.22 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Simone Roncalli - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Halve finale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |