WEDSTRIJD
27.06.18 | 2e ronde | Mirko Cutuli | Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-2 | Italy F16 | Clay |
STATISTIEKEN
Mirko Cutuli | Peter Goldsteiner | |
1e Service % | 52/83 (63%) | 64/85 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/52 (67%) | 32/64 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/31 (42%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/85 (53%) | 35/83 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/168 (55%) | 75/168 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mirko Cutuli | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mirko Cutuli | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mirko Cutuli | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirko Cutuli | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirko Cutuli | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mirko Cutuli | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Mirko Cutuli | 3-1 | |
4-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Mirko Cutuli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirko Cutuli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mirko Cutuli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirko Cutuli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mirko Cutuli vs. Peter Goldsteiner - onderlinge wedstrijden
27.06.18 | 2e ronde | Mirko Cutuli | Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Italy F16 | Clay |
Mirko Cutuli form & Peter Goldsteiner form
Mirko Cutuli - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Petros Tsitsipas | 6-74, 0-1, - Mirko Cutuli - scratch | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Antonio Azar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Kevin Chahoud | 6-0, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 7-5, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Antonio Azar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Piombino - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Mattia Rossi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Alexis Musialek | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Kristian Lozan | 4-6, 1-4, - Mirko Cutuli - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Glenn Smits | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cuneo - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Koray Kirci | 1-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Pascal Meis | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Tommaso Roggero | 5-7, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Jakob Sude | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Florent Diep | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 2-3, - Mirko Cutuli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 0-3, - Mirko Cutuli - scratch | wedstrijd detail | |
Qatar F6 - Hard | ||||
17.12.18 Kwalif. | vs. Valentin Guenther | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Qatar F5 - Hard | ||||
10.12.18 Kwalif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yanik Kaelin | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Qatar F4 - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Peter Goldsteiner - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |