WEDSTRIJD
04.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Mirko Martinez | Giordan Kunz | 6-4, 6-1 | M25 Oberentfelden | Carpet |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
14.01.98, 26 Jaar
14.01.98, 26 Jaar
Mirko Martinez vs. Giordan Kunz - onderlinge wedstrijden
04.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Mirko Martinez | Giordan Kunz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Oberentfelden | Carpet |
Mirko Martinez form & Giordan Kunz form
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Giordan Kunz - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Fantini | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Kristof Minarik | 0-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgos Papadopoulos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 6-1, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Adam Kovac | 7-61, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Ganchev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Bronka | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Portmann | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Langmajer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Maik Steiner | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marlon Vankan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Max Houkes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Matvievici | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Botezan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oberentfelden - Carpet | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F30 - Clay | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 2-3, - Giordan Kunz - scratch | wedstrijd detail |