WEDSTRIJD
16.06.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Ergi Kirkin | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 30-0, 30-40 | ||
Mirza Basic | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Mirza Basic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
4-2 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Mirza Basic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Mirza Basic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mirza Basic vs. Ergi Kirkin - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Mirza Basic | Ergi Kirkin | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | Szekesfehervar Challenger | Clay |
16.06.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Ergi Kirkin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mirza Basic form & Ergi Kirkin form
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kalin Ivanovski | - | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail |
Ergi Kirkin - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
20.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Halve finale | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail |