WEDSTRIJD
22.06.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Matej Sabanov | 7-5, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 1-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Mirza Basic | 1-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Mirza Basic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Mirza Basic | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Mirza Basic | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A | ||
Mirza Basic | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-5 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Mirza Basic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0 | ||
Mirza Basic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40 | ||
2-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mirza Basic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-30 | ||
Mirza Basic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mirza Basic | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Mirza Basic | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-A[BP] | ||
5-5 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mirza Basic vs. Matej Sabanov - onderlinge wedstrijden
22.06.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Matej Sabanov | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mirza Basic form & Matej Sabanov form
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 7-611, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Marino Jakic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Nicod | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Matej Sabanov - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |