WEDSTRIJD
08.09.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Stefan Micov | 6-3, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mirza Basic | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Stefan Micov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 0-0, 0-15 | ||
Mirza Basic | 4-1 | |
0-0, 0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
6-1 | Stefan Micov | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stefan Micov | |
0-0, 0-15, 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 0-0 | ||
2-1 | Stefan Micov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 0-0, 30-0 | ||
4-1 | Stefan Micov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 0-15, 0-40 | ||
Mirza Basic | 5-1 | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-15 | ||
6-1 | Stefan Micov | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
6-3 |
1 | ||
1-1 | Stefan Micov | |
0-0 | ||
Mirza Basic | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Stefan Micov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 0-0, 0-15 | ||
Mirza Basic | 3-2 | |
0-0, 0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
4-2 | Stefan Micov | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Mirza Basic | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Stefan Micov | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mirza Basic | 2-0 | |
0-0, 0-0 | ||
3-0 | Stefan Micov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-15 | ||
5-2 | Stefan Micov | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Mirza Basic | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Macedonia
12.08.92, 31 Jaar
20003 $
12.08.92, 31 Jaar
20003 $
Mirza Basic vs. Stefan Micov - onderlinge wedstrijden
08.09.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Stefan Micov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mirza Basic form & Stefan Micov form
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kalin Ivanovski | - | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail |
Stefan Micov - laatste wedstrijden
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Nini Gabriel Dica | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Danic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borjan Stefanovski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gorin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 6-77, 0-5, - Stefan Micov - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cebic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihail Ivanov | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Roggero | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Veljko Krstic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eldin Nokic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Colacioppo | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |