WEDSTRIJD
20.03.19 | 1e ronde | Mischa Zverev | Nicola Kuhn | 4-6, 7-5, 2-2, - scratch | Miami | Hard |
STATISTIEKEN
Mischa Zverev | Nicola Kuhn | |
1e Service % | 59/89 (66%) | 55/92 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/59 (68%) | 33/55 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/30 (30%) | 19/37 (51%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/92 (43%) | 40/89 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/181 (49%) | 92/181 (51%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mischa Zverev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mischa Zverev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mischa Zverev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mischa Zverev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mischa Zverev | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mischa Zverev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mischa Zverev | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mischa Zverev | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mischa Zverev | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mischa Zverev | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mischa Zverev | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Nicola Kuhn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mischa Zverev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Nicola Kuhn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mischa Zverev | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Nicola Kuhn | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mischa Zverev vs. Nicola Kuhn - onderlinge wedstrijden
06.07.21 | 1e ronde | Nicola Kuhn | Mischa Zverev | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | Braunschweig Challenger | Clay |
20.03.19 | 1e ronde | Mischa Zverev | Nicola Kuhn | 4-6, 7-5, 2-2, Nicola Kuhn - scratch | wedstrijd detail | Miami | Hard |
Mischa Zverev form & Nicola Kuhn form
Mischa Zverev - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Mayeul Darras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karan Singh | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blazej Sopolinski | 6-4, 3-0, Blazej Sopolinski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Tim Handel | 0-6, - Mischa Zverev - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Adam Jurajda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Martin Damm | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Vaclav Safranek | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Julian Lenz | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 4-4, Mirza Basic - scratch | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Julien Cagnina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
09.08.21 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Omar Giacalone | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-3, - Mischa Zverev - scratch | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 7-63, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
24.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 3-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail |
Nicola Kuhn - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 1-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Manuel Guinard | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Alex Knaff | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jesse Flores | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Perez Sanz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | - Nicola Kuhn - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Ruben Hartig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Reda Bennani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 7-63, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Peetu Pohjola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |