Mischa Zverev vs. Noah Schachter 16.06.2020

Mischa Zverev vs. Noah Schachter 16.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

16.06.201e rondeMischa Zverev Noah Schachter 6-2, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 30-30
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva1-0
0-0, 0-15, 30-15, 40-15
2-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva3-0
0-0, 0-30, 15-30
3-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva3-2
0-0, 15-0, 40-0
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva4-2
0-0
5-2Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40
6-2
2
0-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-15, 30-30
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva0-1
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
1-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-30, 30-30, 40-40
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva2-1
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
3-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva3-2
0-0, 15-0, 40-15
4-2Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Mischa Zverev Mischa Zverev podáva5-2
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40
6-2

Mischa Zverev
Germany
22.08.87, 32 Jaar
190 cm
80 kg

met de linke hand
258
187
5647689 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
06.09.99, 20 Jaar







Noah Schachter
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Mischa Zverev vs. Noah Schachter - onderlinge wedstrijden

16.06.201e rondeMischa ZverevNoah Schachter6-2, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay

Mischa Zverev - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
25.06.20
1e ronde
vs. Alejandro Tabilo6-73, 6-3, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Evgeny Karlovskiy2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
21.06.20
1e ronde
vs. Evan King6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
20.06.20
1e ronde
vs. Evgeny Karlovskiy6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Jordi Arconada6-4, 3-6, 11-9 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Dmitry Popko6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Noah Schachter6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Alejandro Tabilo6-4, 5-7, 6-1 overwinningwedstrijd detail
10.06.20
1e ronde
vs. Liam Draxl6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
USA Indian Wells - Hard
04.03.20
2e ronde
vs. Gregoire Barrere3-6, 6-3, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
02.03.20
1e ronde
vs. Jc Aragone5-7, 6-0, 7-66 overwinningwedstrijd detail
Mexico Acapulco - Hard
25.02.20
1e ronde
vs. John Isner3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
France Cherbourg Challenger - I. hard
15.02.20
Halve finale
vs. Roberto Marcora4-6, 6-4, 6-79 nederlaagwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Mirza Basic6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.02.20
3e ronde
vs. Ruben Bemelmans6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
12.02.20
2e ronde
vs. Marco Trungelliti6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.02.20
1e ronde
vs. Vit Kopriva6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
31.01.20
Kwartfinale
vs. Lukas Lacko7-63, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
30.01.20
3e ronde
vs. Quentin Halys6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
28.01.20
2e ronde
vs. Hiroki Moriya6-2, 7-65 overwinningwedstrijd detail
27.01.20
1e ronde
vs. Raul Brancaccio6-1, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
21.01.20
2e ronde
vs. Alexey Vatutin4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Baptiste Crepatte6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Finland Helsinki Challenger - I. hard
13.11.19
2e ronde
vs. Sergiy Stakhovsky6-4, 1-2, - Mischa Zverev - scratchnederlaagwedstrijd detail
12.11.19
1e ronde
vs. Michael Vrbensky6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Slovakia Bratislava Challenger - I. hard
04.11.19
Kwalif.
vs. Illya Marchenko6-3, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Eckental Challenger - Carpet
28.10.19
1e ronde
vs. Tobias Kamke6-74, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Hamburg Challenger - I. hard
21.10.19
1e ronde
vs. Bernabe Zapata Miralles6-2, 6-79, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Mouilleron Le - I. hard
08.10.19
2e ronde
vs. Marius Copil3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
07.10.19
1e ronde
vs. James Ward7-66, 6-3 overwinningwedstrijd detail

Noah Schachter - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
11.07.20
1e ronde
vs. Dmitry Popko7-68, 3-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
10.07.20
1e ronde
vs. Evgeny Karlovskiy1-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. George Goldhoff6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. James Cerretani6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.06.20
1e ronde
vs. Jordi Arconada5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.06.20
1e ronde
vs. Strong Kirchheimer0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Evan King6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Mischa Zverev2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Hunter Reese6-3, 5-7, 6-7 nederlaagwedstrijd detail
10.06.20
1e ronde
vs. Tyler Mercier6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Fort - Hard
21.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Brian Cernoch6-3, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
20.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Charlie Emhardt6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Harlingen - Hard
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Jimmy Bendeck3-6, 6-0, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
USA M25 Houston - Hard
17.09.19
Kwalif.
vs. George Goldhoff2-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
16.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Wally Thayne6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jimmy Bendeck6-1, 3-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
30.07.19
1e ronde
vs. Alejandro Mendoza2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
24.07.19
1e ronde
vs. Joshua Ortlip3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
17.07.19
1e ronde
vs. Luis Patino5-7, 6-2, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.07.19
Kwalif.
vs. Jack Gibbens6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Seanon Williams6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Izrael M15 Netanya - Hard
21.06.19
Kwartfinale
vs. Quentin Robert (1994)3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.06.19
2e ronde
vs. Jordan Hasson6-75, 6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.06.19
1e ronde
vs. Andrea Picchione7-5, 6-72, 7-63 overwinningwedstrijd detail
18.06.19
Kwalif.
vs. Noah Berry4-6, 6-1, 11-9 overwinningwedstrijd detail
17.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tom Hands6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Izrael M15 Akko - Hard
13.06.19
2e ronde
vs. Evgeny Tyurnev3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.19
1e ronde
vs. Julian Bradley6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Orel Ovil6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
10.06.19
Kwalif.
vs. Rikhardt Bierman6-0, 3-0, Rikhardt Bierman - scratchoverwinningwedstrijd detail
<