WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Mislav Bosnjak | Daniil Gusev | 6-1, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
04.06.98, 25 Jaar
04.06.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.10.00, 23 Jaar
12.10.00, 23 Jaar
Mislav Bosnjak vs. Daniil Gusev - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Mislav Bosnjak | Daniil Gusev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mislav Bosnjak form & Daniil Gusev form
Mislav Bosnjak - laatste wedstrijden
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Aaron Addison | 6-4, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Den - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-4, 0-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Bijsterbosch | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Darko Jandric | 6-75, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Khunarikov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Koray Kirci | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Bjorn Nareyka | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Anze Arh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-710, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Albury - Grass | ||||
24.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Germany F9 - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hartmeier | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F8 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Portugal F9 - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Fernandes | - | wedstrijd detail | |
Spain F15 - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Fernando Bogajo | 7-69, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Maximilian Gatev | 6-77, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Luis Lamelas | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Newman | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Daniil Gusev - laatste wedstrijden
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |