Turkey
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
04.06.98, 25 Jaar
04.06.98, 25 Jaar
Umut Akkoyun vs. Mislav Bosnjak - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Umut Akkoyun form & Mislav Bosnjak form
Umut Akkoyun - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Mislav Bosnjak - laatste wedstrijden
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Aaron Addison | 6-4, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Den - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-4, 0-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Bijsterbosch | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Darko Jandric | 6-75, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Khunarikov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Koray Kirci | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Bjorn Nareyka | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Anze Arh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-710, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Albury - Grass | ||||
24.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Germany F9 - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hartmeier | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F8 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Portugal F9 - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Fernandes | - Mislav Bosnjak - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Spain F15 - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Fernando Bogajo | 7-69, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Maximilian Gatev | 6-77, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Luis Lamelas | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Newman | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |