WEDSTRIJD
14.02.20 | Kwartfinale | Moez Echargui | Michal Konecny | 6-0, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Moez Echargui | Michal Konecny | |
1e Service % | 21/36 (58%) | 26/35 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/35 (57%) | 7/36 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/71 (69%) | 22/71 (31%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Moez Echargui | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moez Echargui | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0 | ||
Moez Echargui | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Moez Echargui | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Moez Echargui | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Moez Echargui | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Moez Echargui | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Moez Echargui vs. Michal Konecny - onderlinge wedstrijden
14.02.20 | Kwartfinale | Moez Echargui | Michal Konecny | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Moez Echargui form & Michal Konecny form
Moez Echargui - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Michal Konecny - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.07.20 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail |