WEDSTRIJD
24.09.20 | 1e ronde | Moez Echargui | Yaraslav Shyla | 4-6, 6-3, 7-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Moez Echargui | Yaraslav Shyla | |
1e Service % | 63/110 (57%) | 76/115 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/63 (67%) | 42/76 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 28/47 (60%) | 24/39 (62%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/115 (43%) | 40/110 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 119/225 (53%) | 106/225 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Moez Echargui | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Moez Echargui | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Moez Echargui | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Moez Echargui | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Moez Echargui | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Moez Echargui | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Moez Echargui | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moez Echargui | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Moez Echargui | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Moez Echargui | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Moez Echargui | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Moez Echargui | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moez Echargui | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Moez Echargui vs. Yaraslav Shyla - onderlinge wedstrijden
24.09.20 | 1e ronde | Moez Echargui | Yaraslav Shyla | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Moez Echargui form & Yaraslav Shyla form
Moez Echargui - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Yaraslav Shyla - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | - Yaraslav Shyla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
12.02.21 Kwartfinale | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail |