WEDSTRIJD
26.09.19 | 3e ronde | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 5-7, 6-4 | Florence Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mohamed Safwat | Blaz Rola | |
1e Service % | 84/122 (69%) | 55/90 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 60/84 (71%) | 44/55 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/38 (42%) | 18/35 (51%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/90 (31%) | 46/122 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/212 (49%) | 108/212 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mohamed Safwat | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mohamed Safwat | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mohamed Safwat | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mohamed Safwat | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mohamed Safwat vs. Blaz Rola - onderlinge wedstrijden
26.09.19 | 3e ronde | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Florence Challenger | Clay |
13.09.19 | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay | |
21.06.19 | Kwartfinale | Blaz Rola | Mohamed Safwat | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | Clay |
22.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Mohamed Safwat form & Blaz Rola form
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |