WEDSTRIJD
04.02.19 | 1e ronde | N. Vijay Sundar Prashanth | Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 2-6, 6-2 | Chennai Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
N. Vijay Sundar Prashanth | Carlos Boluda-Purkiss | |
1e Service % | 39/69 (57%) | 51/80 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/80 (44%) | 22/69 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
N. Vijay Sundar Prashanth | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
N. Vijay Sundar Prashanth vs. Carlos Boluda-Purkiss - onderlinge wedstrijden
04.02.19 | 1e ronde | N. Vijay Sundar Prashanth | Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Chennai Challenger | Hard |
N. Vijay Sundar Prashanth form & Carlos Boluda-Purkiss form
N. Vijay Sundar Prashanth - laatste wedstrijden
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Rahul Dhokia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Memphis - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Jake Trondson | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sadio Doumbia | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaque Eqbal | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Pune - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Zane Khan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.21 1e ronde | vs. Faisal Qamar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Preston Brown | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Zane Khan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lucknow - Hard | ||||
01.03.21 Kwalif. | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
06.08.19 2e ronde | vs. Julian Lenz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. N.Sriram Balaji | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vercelli - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Carlos Boluda-Purkiss - laatste wedstrijden
M15 Valldoreix - Clay | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 2e ronde | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |