WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Neil Oberleitner | Victor Ernaelsteen | 6-2, 5-7, 12-10 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
22.03.00, 24 Jaar
22.03.00, 24 Jaar
Neil Oberleitner vs. Victor Ernaelsteen - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Neil Oberleitner | Victor Ernaelsteen | 6-2, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Neil Oberleitner form & Victor Ernaelsteen form
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Victor Ernaelsteen - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail |