WEDSTRIJD
14.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Nemanja Malesevic | Bart Stevens | 2-6, 6-4, 6-4 | Turkey F32 | Clay |
STATISTIEKEN
Bosnia and Herzeg.
19.08.01, 22 Jaar
19.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nemanja Malesevic vs. Bart Stevens - onderlinge wedstrijden
14.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Nemanja Malesevic | Bart Stevens | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Turkey F32 | Clay |
Nemanja Malesevic form & Bart Stevens form
Nemanja Malesevic - laatste wedstrijden
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-76, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Aleksa Ciric | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Velenje - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Filip Jeff Planinsek | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.22 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Paul Woerner | 4-6, 7-63, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Kupcic | 6-1, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Micov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
22.09.21 Kwalif. | vs. Blu Baker | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathieu Scaglia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Viktor Jovic | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Granolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amar Delic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Frane Nincevic | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maks Lukman | 2-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Minakov | 7-5, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-73, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Ali Habib | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Puljic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Bart Stevens - laatste wedstrijden
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Concepcion 2 - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |