WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Nemanja Subanovic | Stevan Popovic | 7-67, 3-6, 10-4 | M15 Zlatibor | Clay |
STATISTIEKEN
Serbia
11.02.01, 23 Jaar
11.02.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
29.10.01, 22 Jaar
29.10.01, 22 Jaar
Nemanja Subanovic vs. Stevan Popovic - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Nemanja Subanovic | Stevan Popovic | 7-67, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Zlatibor | Clay |
Nemanja Subanovic form & Stevan Popovic form
Nemanja Subanovic - laatste wedstrijden
M25+H Ricany - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Karlo Kranic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 7-67, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Dobrijevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Dmitrii Baskov | 7-63, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Gima | 7-63, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Vukovic | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. George Botezan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Szebeni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Redzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
13.11.18 Kwalif. | vs. Jiri Barnat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Kalivoda | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
Serbia F5 - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Denys Klok | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Milos Vukovic | 6-72, 6-77 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Stefan Micov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.18 Kwalif. | vs. Stefan Suvajac | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kerim Subasic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Jovanovic (2000) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Dejan Katic | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F1 - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ricci | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 2-6, 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hungary F5 - Clay | ||||
18.06.18 Kwalif. | vs. Mike Urbanija | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Stevan Popovic - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - scratch | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail |