INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Domagoj Biljesko vs. Nerman Fatic - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Nerman Fatic | Domagoj Biljesko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
17.08.17 | 2e ronde | Nerman Fatic | Domagoj Biljesko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Serbia F2 | Clay |
16.08.16 | 1e ronde | Nerman Fatic | Domagoj Biljesko | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Serbia F5 | Clay |
Domagoj Biljesko form & Nerman Fatic form
Domagoj Biljesko - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 1e ronde | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Nerman Fatic - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail |