WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Nerman Fatic | Sabit Suntic | 6-1, 6-3 | M25 Doboj | Clay |
STATISTIEKEN
Nerman Fatic | Sabit Suntic | |
1e Service % | 19/44 (43%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/19 (68%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 16/44 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nerman Fatic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.11.00, 23 Jaar
17.11.00, 23 Jaar
Nerman Fatic vs. Sabit Suntic - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Nerman Fatic | Sabit Suntic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Doboj | Clay |
Nerman Fatic form & Sabit Suntic form
Nerman Fatic - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail |
Sabit Suntic - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
28.09.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |