WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Nicholas David Ionel | Antonio Massara | 6-1, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Nicholas David Ionel | Antonio Massara | |
1e Service % | 31/51 (61%) | 37/63 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/63 (56%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15 | ||
Nicholas David Ionel | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Antonio Massara | |
0-0 | ||
Nicholas David Ionel | 4-1 | |
5-1 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nicholas David Ionel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
0-1 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Nicholas David Ionel | 0-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Nicholas David Ionel | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Antonio Massara | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Nicholas David Ionel | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-4 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicholas David Ionel vs. Antonio Massara - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Nicholas David Ionel | Antonio Massara | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Nicholas David Ionel form & Antonio Massara form
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Antonio Massara - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |