WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Nicholas David Ionel | Gian Luca Tanner | 7-5, 4-6, 7-5 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Nicholas David Ionel | Gian Luca Tanner | |
1e Service % | 70/120 (58%) | 72/100 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/70 (63%) | 44/72 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/50 (44%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/100 (43%) | 54/120 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/220 (50%) | 111/220 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nicholas David Ionel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gian Luca Tanner | |
0-0 | ||
Nicholas David Ionel | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicholas David Ionel | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Nicholas David Ionel | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-5 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 5-5 | |
0-0, 0-15 | ||
6-5 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Nicholas David Ionel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicholas David Ionel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Gian Luca Tanner | |
0-0 | ||
4-5 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Nicholas David Ionel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Nicholas David Ionel | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Gian Luca Tanner | |
0-0 | ||
Nicholas David Ionel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
5-4 | Gian Luca Tanner | |
0-0 | ||
Nicholas David Ionel | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
6-5 | Gian Luca Tanner | |
0-0 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
12.01.01, 23 Jaar
12.01.01, 23 Jaar
Nicholas David Ionel vs. Gian Luca Tanner - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Nicholas David Ionel | Gian Luca Tanner | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Nicholas David Ionel form & Gian Luca Tanner form
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Gian Luca Tanner - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
09.03.23 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |