WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Nicholas David Ionel | Martin Van Der Meerschen | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Nicholas David Ionel vs. Martin Van Der Meerschen - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Nicholas David Ionel | Martin Van Der Meerschen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
17.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Nicholas David Ionel | Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Nicholas David Ionel form & Martin Van Der Meerschen form
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Michael Geerts | 7-67, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-4, 1-0, Joris De Loore - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail |
Martin Van Der Meerschen - laatste wedstrijden
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |