WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Nicolas Alvarez Varona | Dan Alexandru Tomescu | 6-75, 6-3, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Nicolas Alvarez Varona | Dan Alexandru Tomescu | |
1e Service % | 60/97 (62%) | 77/120 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/60 (78%) | 45/77 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/37 (49%) | 22/43 (51%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/120 (44%) | 32/97 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 118/217 (54%) | 99/217 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 4-5 | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-6 | |
0-0, 15-15 | ||
6-6 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-2 | |
0-0, 40-0 | ||
3-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-15 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolas Alvarez Varona vs. Dan Alexandru Tomescu - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Nicolas Alvarez Varona | Dan Alexandru Tomescu | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Nicolas Alvarez Varona form & Dan Alexandru Tomescu form
Nicolas Alvarez Varona - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - scratch | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dan Alexandru Tomescu - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
03.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Kwartfinale | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |