WEDSTRIJD
09.07.19 | 2e ronde | Nicolas Alvarez Varona | Shunsuke Mitsui | 6-2, 6-3 | Wimbledon (juniors) | Grass |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Alvarez Varona | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Shunsuke Mitsui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolas Alvarez Varona vs. Shunsuke Mitsui - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | 2e ronde | Nicolas Alvarez Varona | Shunsuke Mitsui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass |
Nicolas Alvarez Varona form & Shunsuke Mitsui form
Nicolas Alvarez Varona - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - scratch | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Shunsuke Mitsui - laatste wedstrijden
M25 Columbus - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Taha Baadi | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Collin Altamirano | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Colin Markes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Perry Gregg | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Liam Draxl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Jack Loutit | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Adit Sinha | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Southaven - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Oliver Okonkwo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Hunter Heck | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edwardsville - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Cash Hanzlik | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chih Chi Huang | 6-3, Chih Chi Huang - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yunseong Chung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Woohyuk Sim | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Jesse Flores | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.11.22 Finale | vs. Menelaos Efstathiou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.22 Halve finale | vs. Toby Alex Kodat | Toby Alex Kodat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.11.22 Kwartfinale | vs. Braden Shick | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |