WEDSTRIJD
28.05.19 | Kwalif. | Nicolas Bianchi | Lawrence Bataljin | 7-61, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
10.11.96, 27 Jaar
10.11.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
22.05.96, 27 Jaar
22.05.96, 27 Jaar
Nicolas Bianchi vs. Lawrence Bataljin - onderlinge wedstrijden
28.05.19 | Kwalif. | Nicolas Bianchi | Lawrence Bataljin | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Nicolas Bianchi form & Lawrence Bataljin form
Nicolas Bianchi - laatste wedstrijden
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Francisco Llanes | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.21 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-2, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gaston Erhardt | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Santiago Bramajo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Agustin Riquelme | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Britez | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-79, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Federico Lucini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vescovi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Mattia Barducci | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Rondoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Buenos - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Lawrence Bataljin - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |