WEDSTRIJD
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Nicolas Tepmahc | Dzianis Zharyn | 6-4, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
14.12.00, 23 Jaar
14.12.00, 23 Jaar
Nicolas Tepmahc vs. Dzianis Zharyn - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Nicolas Tepmahc | Dzianis Zharyn | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Nicolas Tepmahc form & Dzianis Zharyn form
Nicolas Tepmahc - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 0-4, - Nicolas Tepmahc - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Fabio Coelho | Fabio Coelho - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 2-6, 2-5, - Nicolas Tepmahc - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Youssef Labbene | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-72, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Omni Kumar | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Koray Kirci | 6-3, 2-0, Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Li Tu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dzianis Zharyn - laatste wedstrijden
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
03.06.21 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F28 - Hard | ||||
18.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |