WEDSTRIJD
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicolas Uryson | Julian Cundom | 6-2, 6-0 | M15 Pinamar | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
22.06.93, 30 Jaar
13241 $
22.06.93, 30 Jaar
13241 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
10.04.01, 22 Jaar
10.04.01, 22 Jaar
Nicolas Uryson vs. Julian Cundom - onderlinge wedstrijden
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicolas Uryson | Julian Cundom | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Pinamar | Clay |
Nicolas Uryson form & Julian Cundom form
Nicolas Uryson - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Julian Cundom - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ramiro Gilles | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Roselli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Penaranda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe De Dios | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Fernandez | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Zamora | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Estevez | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Gino Romano | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Giudici | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 7-63, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lucca Guercio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Mastri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Luis Britto | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Fortes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |