WEDSTRIJD
08.05.19 | 1e ronde | Niki Kaliyanda Poonacha | William Bushamuka | 7-64, 6-3 | M15 Kampala | Clay |
STATISTIEKEN
Niki Kaliyanda Poonacha | William Bushamuka | |
1e Service % | 44/68 (65%) | 48/74 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/44 (77%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 13/26 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/74 (43%) | 23/68 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 8 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niki Kaliyanda Poonacha | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Congo
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
Niki Kaliyanda Poonacha vs. William Bushamuka - onderlinge wedstrijden
08.05.19 | 1e ronde | Niki Kaliyanda Poonacha | William Bushamuka | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Kampala | Clay |
Niki Kaliyanda Poonacha form & William Bushamuka form
Niki Kaliyanda Poonacha - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 3-6, 0-2, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Dane Sweeny | 6-4, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Grass | ||||
04.02.24 | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Nick Chappell | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mustafa Dustov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 1-5, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail |
William Bushamuka - laatste wedstrijden
M15 Lima - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.07.20 1e ronde | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Norman - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |