WEDSTRIJD
02.07.19 | 1e ronde | Niklas Guttau | Alexander Erler | 6-4, 4-6, 7-5 | M15 Saarlouis | Clay |
STATISTIEKEN
Niklas Guttau | Alexander Erler | |
1e Service % | 75/99 (76%) | 70/118 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/75 (56%) | 46/70 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 17/48 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/19 (37%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/118 (47%) | 44/99 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/217 (51%) | 107/217 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Niklas Guttau | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Niklas Guttau | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Niklas Guttau | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0 | ||
Niklas Guttau | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Niklas Guttau | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Niklas Guttau | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Niklas Guttau | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Niklas Guttau | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
2-5 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Niklas Guttau | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-6 |
3 | ||
Niklas Guttau | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Niklas Guttau | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Niklas Guttau | 1-2 | |
Niklas Guttau | 2-2 | |
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Niklas Guttau | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Niklas Guttau | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Niklas Guttau | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Alexander Erler | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Niklas Guttau vs. Alexander Erler - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | 1e ronde | Niklas Guttau | Alexander Erler | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Saarlouis | Clay |
Niklas Guttau form & Alexander Erler form
Niklas Guttau - laatste wedstrijden
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Niels Lootsma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, - Niklas Guttau - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Illya Beloborodko | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Lagasio | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yacoub Makzoume | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Reitano | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samir Hamza Reguig | 7-66, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.06.20 1e ronde | vs. Peter Heller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Kuster | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 6-78, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Athanassios Manekas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |