INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Neil Oberleitner vs. Niklas Schell - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Niklas Schell | Neil Oberleitner | 7-64, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Neil Oberleitner form & Niklas Schell form
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Niklas Schell - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Hazem Naow | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |