WEDSTRIJD
16.06.20 | 1e ronde | Nikola Milojevic | Eric Vanshelboim | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-1 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Milojevic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Milojevic vs. Eric Vanshelboim - onderlinge wedstrijden
16.06.20 | 1e ronde | Nikola Milojevic | Eric Vanshelboim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Nikola Milojevic form & Eric Vanshelboim form
Nikola Milojevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - scratch | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.22 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.22 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.22 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.22 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Eric Vanshelboim - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | - Eric Vanshelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |