WEDSTRIJD
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Nikolas Lahky | Samuel Paulovcak | 6-4, 6-2 | M15 Piestany | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
05.09.99, 24 Jaar
05.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
23.04.00, 23 Jaar
23.04.00, 23 Jaar
Nikolas Lahky vs. Samuel Paulovcak - onderlinge wedstrijden
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Nikolas Lahky | Samuel Paulovcak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Piestany | Clay |
Nikolas Lahky form & Samuel Paulovcak form
Nikolas Lahky - laatste wedstrijden
M25 Most - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Jiri Cizek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Nedvidek | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
16.08.21 Kwalif. | vs. Victor Sklenka | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dawid Taczala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Pjevcevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 7-69, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Bakshi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Cyprich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Spec | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pelle Boerma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Samuel Paulovcak - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Smejkal | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Keiper | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristijan Juhas | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Peter Nad | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Milicevic | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Yannick Wunderlich | 2-6, 1-3, - Samuel Paulovcak - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Rosina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
31.08.21 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samo Polakovic | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Jakub Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-72, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
16.08.21 Kwalif. | vs. Daniel Paty | 1-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail |