WEDSTRIJD
25.04.19 | 3e ronde | Nino Serdarusic | Andrea Collarini | 3-6, 6-2, 6-3 | Tallahassee Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Nino Serdarusic | Andrea Collarini | |
1e Service % | 46/73 (63%) | 56/79 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/46 (83%) | 40/56 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/79 (39%) | 22/73 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 10 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nino Serdarusic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nino Serdarusic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nino Serdarusic | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nino Serdarusic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nino Serdarusic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nino Serdarusic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nino Serdarusic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nino Serdarusic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nino Serdarusic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nino Serdarusic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nino Serdarusic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nino Serdarusic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nino Serdarusic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nino Serdarusic vs. Andrea Collarini - onderlinge wedstrijden
25.04.19 | 3e ronde | Nino Serdarusic | Andrea Collarini | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Tallahassee Challenger | Clay |
Nino Serdarusic form & Andrea Collarini form
Nino Serdarusic - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Andrea Collarini - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |