WEDSTRIJD
19.08.19 | Kwalif. | Noah Thurner | Sven Lemstra | 6-1, 6-2 | M15 Ueberlingen | Clay |
STATISTIEKEN
Noah Thurner | Sven Lemstra | |
1e Service % | 28/44 (64%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/39 (64%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
Germany
27.01.00, 24 Jaar
27.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
13.04.01, 22 Jaar
13.04.01, 22 Jaar
Noah Thurner vs. Sven Lemstra - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | Kwalif. | Noah Thurner | Sven Lemstra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Ueberlingen | Clay |
Noah Thurner form & Sven Lemstra form
Noah Thurner - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Filip Krolo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Batista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Karue Sell | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Palacios Plaza | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antreas Stavrou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Zach Stephens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fouzan Fahad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jindrich Brill | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sparsh Rathi Rathi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Daniel Verbeek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Hesselmann | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Sven Lemstra - laatste wedstrijden
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Schiavetti | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F13 - Clay | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthias Haim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kuerschner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.18 Kwalif. | vs. Eduard Guell Bartrina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pirolt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
14.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Stephan Gerritsen | 7-66, 1-0, Stephan Gerritsen - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Strickroth | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sidney De Boer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 6-4, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F13 - Carpet | ||||
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Brian De Vrind | - Sven Lemstra - niet aangetreden | wedstrijd detail |