WEDSTRIJD
10.07.19 | 2e ronde | Norbert Gombos | Benjamin Sigouin | 7-63, 6-3 | Winnipeg Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Norbert Gombos | Benjamin Sigouin | |
1e Service % | 41/56 (73%) | 34/72 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/41 (78%) | 26/34 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 13/38 (34%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/72 (46%) | 15/56 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 8 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Norbert Gombos vs. Benjamin Sigouin - onderlinge wedstrijden
10.07.19 | 2e ronde | Norbert Gombos | Benjamin Sigouin | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Winnipeg Challenger | Hard |
Norbert Gombos form & Benjamin Sigouin form
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |
Benjamin Sigouin - laatste wedstrijden
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Edmond - I. hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vancouver Challenger - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - scratch | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - scratch | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Waco - Hard | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |