WEDSTRIJD
14.09.19 | Norbert Gombos | Henri Laaksonen | 6-1, 6-1 | Davis Cup | Clay |
STATISTIEKEN
Norbert Gombos | Henri Laaksonen | |
1e Service % | 28/40 (70%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 5/19 (26%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Norbert Gombos vs. Henri Laaksonen - onderlinge wedstrijden
04.05.21 | 1e ronde | Norbert Gombos | Henri Laaksonen | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
14.09.19 | Norbert Gombos | Henri Laaksonen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay |
Norbert Gombos form & Henri Laaksonen form
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |
Henri Laaksonen - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Kicker | - Henri Laaksonen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |