WEDSTRIJD
17.01.20 | Kwalif. | Norbert Gombos | Pedja Krstin | 6-3, 6-3 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Norbert Gombos | Pedja Krstin | |
1e Service % | 38/50 (76%) | 34/60 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/38 (84%) | 28/34 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/60 (42%) | 11/50 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 11 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pedja Krstin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Pedja Krstin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Pedja Krstin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Pedja Krstin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pedja Krstin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Pedja Krstin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 40-40 | ||
5-3 | Pedja Krstin | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Norbert Gombos vs. Pedja Krstin - onderlinge wedstrijden
17.01.20 | Kwalif. | Norbert Gombos | Pedja Krstin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Norbert Gombos form & Pedja Krstin form
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |
Pedja Krstin - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Braden Shick | 1-6, 0-1, - Pedja Krstin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-73, 2-3, - Pedja Krstin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Roland Stuurman | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Nikola Basic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Seydina Andre | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 1-4, - Pedja Krstin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 2-6, 0-4, - Pedja Krstin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Obrad Markovski | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Tracy | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
31.07.22 Kwalif. | vs. Max Purcell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Edwardsville - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Sam Riffice | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Ronald Hohmann | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Kareem Allaf | 3-6, 1-4, - Pedja Krstin - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Alexander Bernard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Eubanks | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
29.06.22 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-78, 5-7 | wedstrijd detail |