WEDSTRIJD
18.06.19 | 2e ronde | Norbert Gombos | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-2 | Bratislava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Norbert Gombos | Ricardo Ojeda Lara | |
1e Service % | 31/52 (60%) | 23/42 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/31 (81%) | 15/23 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/42 (40%) | 13/52 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 11 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Norbert Gombos vs. Ricardo Ojeda Lara - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | 2e ronde | Norbert Gombos | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | Clay |
05.02.18 | Kwalif. | Norbert Gombos | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Montpellier | I. hard |
01.05.17 | 1e ronde | Norbert Gombos | Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay |
Norbert Gombos form & Ricardo Ojeda Lara form
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |
Ricardo Ojeda Lara - laatste wedstrijden
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
01.12.19 Halve finale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |