WEDSTRIJD
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Norbert Tadyszak | Tim Riedel | 7-5, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Poland
01.09.98, 25 Jaar
01.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Norbert Tadyszak vs. Tim Riedel - onderlinge wedstrijden
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Norbert Tadyszak | Tim Riedel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Norbert Tadyszak form & Tim Riedel form
Norbert Tadyszak - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Piotr Galus | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Maciej Smola | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Zielinski | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F4 - Clay | ||||
22.05.18 Kwalif. | vs. David Pichler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Bronka | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
14.05.18 Kwalif. | vs. Marco Neubau | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mahdi Pourmemar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Musiol | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F2 - Clay | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Podzus | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Poland F1 - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Aichhorn | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Poland F10 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Bedra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F9 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Poland F7 - Clay | ||||
27.07.17 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kornel Kimaszewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Martins Rocens | Martins Rocens - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
15.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poland F2 - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kaukovalta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F5 - Clay | ||||
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Dvorak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
22.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Kucherenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F5 - Clay | ||||
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. David Pel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Agam Abou | Agam Abou - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Tim Riedel - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivier Rojas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natan D'Hulst | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Penzlin | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Tadyszak | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kalman L. Boyd | 7-5, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kontseba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Herve Antchandie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Schwab | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |